SÖZ KONUSU SOSYAL MEDYAYSA, BİR ELİNİZ F5’TE OLSUN!

SÖZ KONUSU SOSYAL MEDYAYSA, BİR ELİNİZ F5’TE OLSUN!
22 Eylül 2017

 

Markalar dijital yolculuklarında, her gün yeni bir maceraya atılıyor. Yeni iletişim teknikleri, hedef kitlenin gönlüne giden çetrefilli yollar, değişen mecra dinamikleri… Tüm bu değişkenlerin yanında, markalar için değişmeyen tek bir gerçek var, dijital dünyada yeni trendlere uyum sağlayan her zaman kazanır!

Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter başta olmak üzere, her gün en az bir sosyal medya mecrasında yeni bir özellik duyuruluyor ve kullanıcılara sunuluyor.

Özellikle sosyal medyada bilinirlik, kurumsal prestij ve satış gibi hedefleriniz varsa, bu yenilikleri göz ardı etmeniz kabul edilemez.

Örneğin birkaç gün önce YouTube’un logosunun değiştiğini biliyor muydunuz? Elbette sizin bu değişikliği öğrenip web sitenizdeki YouTube logosunu güncellediğinizden şüphemiz yok! smiley

Mesela Instagram Stories ile yapacağınız paylaşımların, artık takipçileriniz tarafından direkt mesaj olarak paylaşılabileceğini, ya da Facebook Canvas reklamlarınızın Instagram Stories’e de uyarlanabileceğini de muhakkak duymuşsunuzdur?

Gelin dürüst olalım, biz herkes sosyal medya mecralarını öyle ya da böyle kullanıyor, ama bu mecraları etkin kullanmak bir profesyonellik gerektiriyor. İşte tam da bu noktada, Ahtapot Sosyal Medya ekibi olarak her gün dijital trendleri takip ediyor ve markalarımızın dijital dünyadaki gücü oluyoruz.

Siz de dünde kalmamak ve markanızı sosyal medyada trendlerinin öncüsü olarak konumlandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz: http://ahtapotsosyalmedya.com/iletisim

Yazan: Deniz Ademoğlu

Düzenleyen: Şinasi Furkan Avcı

Paylaş