Ahtapot Sosyal Medya 9 Yaşında!

Ahtapot Sosyal Medya 9 Yaşında!
10 Ağustos 2023

 

Ahtapot Sosyal Medya Ajansı olarak dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi alanında günden güne elde ettiğimiz üst düzey başarıların coşkusu ve kıvancıyla, 9. yıl dönümümüzü görkemli bir partiyle kutladık.

Tarabya Secret Garden’daki bu özel gecede; ekip olarak yeni yıl pastamızı hep birlikte üflerken, unutulmaz bir gece yaşadık. Yıl dönümü partimizde yaşanan keyifli anlardan hazırladığımız ve sosyal medya hesaplarımızda da paylaştığımız videoyu, sizler de aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Ahtapot ekibi olarak, geçtiğimiz 9 yıl boyunca ses getiren çalışmalar ile tanındık ve en iyi sosyal medya kampanyaları, yaratıcılık ve müşteri memnuniyeti de dahil olmak üzere çok sayıda kategoride ödüller aldık. Bu başarılar, mükemmellik taahhüdümüzün yanı sıra, büyümeyi ve başarıyı mümkün kılan yönlendirmelerde bulunma becerimizin de bir kanıtıydı.

Bu 9 yılda -hem reklam hem de genel iş dünyasında- ayakta kalmak bile tek başına bir başarı öyküsü olarak değerlendirilirken, bağımsız bir ajans olarak, geçtiğimiz yıl açtığımız ikinci ofisle sektördeki varlığımızı perçinledik. 3 tarafı teraslarla çevrili ofisimiz, greenbox çekimlere de imkân tanıyan stüdyomuz, sık sık düzenlediğimiz partilerimiz, açık hava film gösterimlerimiz, birbirinden eğlenceli langırt ve masa tenisi turnuvalarımız ve 34 kişilik güçlü ekibimiz ile yolu Ahtapot’tan geçecek potansiyel yeteneklere, çalışmak için son derece cazip bir ortam sunuyoruz. Ayrıca Ahtapot ekibi olarak, bünyemize kattığımız stajyerlerle her daim sıkı bağlar kurarak, ilk günden beri sektöre çok sayıda nitelikli reklamcı kazandırmayı da ilke ediniyoruz.

Abdi İbrahim İlaç’ın 12 markası, DeFacto Europe, Jaguar, MADO, Mapfre Sigorta, Migros gibi birçok farklı sektörden kıymetli marka ile birlikte büyümeye devam ederken; tüm bunların yanı sıra Darüşşafaka Cemiyeti, WWF-Türkiye, Aydın Doğan Vakfı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gibi son derece kıymetli sivil toplum kuruluşları için uzun yıllardır hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Aynı zamanda sektörün en önemli organizasyonlarından MediaCat Felis Ödülleri’nde, ekibimizin sahip olduğu sinerji ve çalışkanlıkla, son 2 yılda 4 Felis ve 1 Başarı Ödülü’nün de sahibi olduk.

10. yaşımız için şimdiden sabırsızlanıyor ve yepyeni gelişmeler, başarı öyküleri ve neşe dolu 10. yıl partisiyle önümüzdeki yıla da damga vurmayı umut ediyoruz.

 

https://youtu.be/fIGFgeuOm18

https://www.instagram.com/reel/Cvg3zBzoK9Y/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Paylaş