Abdi İbrahim Otsuka ve Polikistik Böbrek Hastalığı Farkındalık Hesabı, Ahtapot Sosyal Medya’da!

Abdi İbrahim Otsuka ve Polikistik Böbrek Hastalığı Farkındalık Hesabı, Ahtapot Sosyal Medya’da!
14 Mayıs 2024

 

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim ile dünyanın en büyük Japon ilaç şirketlerinden Otsuka’nın ortaklığıyla 2012 yılında kurulan Abdi İbrahim Otsuka ve farkındalık hesabı olan Polikistik Böbrek Hastalığı, dijital iletişim çalışmaları için Ahtapot Sosyal Medya'yla anlaştı.

Türk ilaç sektöründeki ilk ve tek Japon ortaklığı olma özelliği taşıyan Abdi İbrahim Otsuka, psikiyatri, nefroloji, kardiyoloji ve onkoloji alanlarındaki faaliyetlerine hızla devam ederken; Türkiye ve yakın pazarlara değer katma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Abdi İbrahim Otsuka, farkındalık hareketlerine de öncülük ediyor ve bu doğrultuda sosyal medyada, polikistik böbrek hastalığı hakkında bir farkındalık iletişimi yürütüyor.

Ahtapot Sosyal Medya olarak, Abdi İbrahim İlaç, Abdi İbrahim Kariyer ve Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı bünyesindeki 13 farklı markanın yanı sıra; Darüşşafaka Cemiyeti, TÜYAP, DB Schenker Arkas, Endeksa, İnci Holding, MADO, Mapfre Sigorta, Napoli Antica, Gratis gibi pek çok değerli markanın ve kurumun dijital & kreatif çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

Markanızı başarıya ulaştıracak sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon, fotoğraf çekimi ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü için Ahtapot Sosyal Medya'nın deneyimli ve kreatif ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahtapot’un, Abdi İbrahim Otsuka ve Polikistik Böbrek Hastalığı farkındalık hesabı iş birliğine özel Instagram’da yayınladığı dikkat çekici “Hoş geldin!” paylaşımına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Paylaş