TÜM REKLAM AJANSLARINA BİR ÇAĞRIMIZ VAR: STAJYERE YER VERİN!

TÜM REKLAM AJANSLARINA BİR ÇAĞRIMIZ VAR: STAJYERE YER VERİN!
07 Ekim 2020

 

Ahtapot Sosyal Medya olarak geçtiğimiz günlerde bir stajyer ilanı yayınladık ve beklediğimizin çok üstünde bir taleple karşılaştık. Tamamen organik yayılım gösteren ilanımıza bir hafta gibi kısa bir sürede 1000’e yakın genç tarafından başvuru yapıldı. 

Bu da bize, pandemi sebebiyle pek çok gencin staj imkanı bulamadığını ve iş hayatına atılmadan önce kendilerini geliştirebilmelerinin önünde, içinde bulunduğumuz zorlu şartların büyük bir engel teşkil ettiğini gösterdi. Somut bir fayda sağlayabilmek adına da bir yerine üç stajyeri ekibimize dahil etmeye ve #StajyereYerVerin challenge’ını başlatmaya karar verdik. 

#StajyereYerVerin challenge’ı ile tüm ajansları, sektörümüzün geleceği olan gençlere karşı üstlerine düşenden fazlasını yapmaya ve tıpkı bizim gibi ekiplerine en az 3 yeni stajyer katmaya davet ediyoruz. 

Reklamcılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen tüm gençleri de #StajyereYerVerin hashtag’i ile neden staja ihtiyaç duyduklarını yazarak Twitter’da paylaşım yapmaya ve staj yapmak istedikleri ajansları mention’lamaya davet ediyoruz.

Ahtapot Sosyal Medya
 

Paylaş