Instagram’da Canlı Yayın Dönemi Başlıyor!

Instagram’da Canlı Yayın Dönemi Başlıyor!
27 Ekim 2016

 

Her bireyin birer haber kaynağı sayıldığı günümüzde, 15 dakikadan daha fazla ünlü olmamızı isteyen sosyal ağlar bize “daha çok paylaşın ve mümkünse canlı olsun” der oldu.

Kullanmayanı sağ bırakmayan Instagram da canlı yayın yapan sosyal ağlar arasındaki yerini almaya hazırlanıyor!

Çünkü neden hazırlanmasın? J Koskoca Facebook arkanda olacak, daha yeni Snapchat’in özelliği “Hikayeleri” de platformuna eklemişsin, canlı yayın özelliği mi getirmeyeceksin? Getir tabii, sana canlı yayınlar yakışır.

Periscope ile başlayan (Meerkat’i kimse pek sevmedi sanıyoruz), YouTube ve Facebook ile devam eden canlı yayın furyası, şimdi Instagram’a da “canlı yayın çok güzel, gelsene” dedi. Bunu duyan Instagram da durur mu? Yapıştırmış cevabı. Sonuç; nur topu gibi bir canlı yayın mecramız daha olmak üzere. Ünlü sosyal ağ, basına biraz haber sızdırmış, “Go Insta” butonuna basarak canlı yayına geçilebileceği bilgisi bizlere kadar geldi. Kullanıcılar da canlı yayın yaptıklarında “Live” ikonu ile hikayeler kısmında yerlerini alacaklar. Henüz Rusya’dan sıcak iklimlere gelemeyen özelliği ne zaman kullanmaya başlayacağımız da büyük bir soru işareti. Ama merak etmeyin, biz sizin için takipteyiz. Öğrenir öğrenmez sizlerle paylaşacağız.

Daha da iyisi, bu özellik ülkemize gelir gelmez ilk kullanan markalar arasındaki yerinizi almak istiyorsanız, tanışmaya bekleriz. Biz hep buradayız; http://ahtapotsosyalmedya.com/iletisim

Paylaş