AHTAPOT'UN 8 KOLUNA 8 YENİ MARKA

AHTAPOT'UN 8 KOLUNA 8 YENİ MARKA
02 Ekim 2020

 

Mart ayından bu yana tüm dünya, alışkanlıklarını, rutinlerini, iletişim biçimlerini, işlerini, çalışma şekillerini, sosyal ilişkilerini değiştirmek zorunda kaldığı bir dönemden geçiyor. Biz de Ahtapot Sosyal Medya olarak ilk günden beri bu zorlu dönemin üstesinden gelmek için yapmamız gereken tek bir şey olduğunu biliyorduk: İşimize sekiz koldan sarılmak!

Biz de ara vermeden, hız kesmeden, enerjimizi ve motivasyonumuzu düşürmeden bunu yaptık ve Mart ayından bu yana müşteri portföyümüze tam 8 yeni marka kattık.

Mart ayında MAPFRE Sigorta ile başlayan başarılı konkur sürecimizi Selin Kolonya, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama bünyesindeki Selfit ve Bigaia markalarıyla devam ettirdik. Ağustos ayında ise Borusan Otomotiv İkinci El, Borusan Otomotiv Premium ve İnfo Yatırım markalarını bünyemize katarak büyümeye devam ettik. Yanı sıra Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ile hayata geçecek olan büyük bir sosyal sorumluluk projesinin de tüm iletişim çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Enerjisini düşünmekten, motivasyonunu üretmekten alan ekibimiz ile düşünmeye, üretmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Ahtapot’u tercih eden değerli müşterilerimize ve bu başarımızda katkısı olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Siz de Ahtapot ile yolları kesişen değerli markalardan biri olmak isterseniz info@ahtapotsm.com’a mail yazabilir ya da 0212 212 32 33’ten bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş