AÇEV’in Dijital Ajansı Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

AÇEV’in Dijital Ajansı Ahtapot Sosyal Medya Oldu!
04 Ekim 2016

 

Eğitim bakımından dezavantajlı çocuklara, iyi bir gelecek ve güzel yarınlar hazırlamak adına gece gündüz demeden, canla başla çalışan AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı), daha başarılı bir dijital iletişim ile daha fazla çocuğun hayatına dokunabilmek için Ahtapot Sosyal Medya’yı tercih etti.

“Tüm çocuklar eşit eğitim haklarına sahip olmalıdır” fikri ışığında yola çıkan ve 23 yıldır bu amaçla canla başla mücadele eden AÇEV, dijital iletişim çalışmaları için bize güvendi. Bizler de güvenlerine layık olmak, onlar ile birlikte çocukların hayatlarına dokunmak, onlara güzel yarınlar hazırlamaya destek olmak için heyecanla çalışıyoruz.

Ahtapot Sosyal Medya ailesi olarak Darüşşafaka Cemiyeti ve ALS-MNH Derneği gibi iki büyük sivil toplum kuruluşu ile çalışma şansını yakaladıktan sonra, bugün de artık AÇEV gibi bir kuruluşun yanında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nasıl yaşamayalım ki? En nihayetinde çocuklar, onların eğitimi ve dolayısıyla toplumumuzun aydınlık geleceği söz konusu. Her birimizin üzerine düşen büyük sorumluluğun bilincinde olarak çalışmalarımızı AÇEV ile birlikte, olabilecek en yüksek noktaya çıkarmak için her türlü ihtiyaçlarında AÇEV'in ve çocukların her zaman yanındayız.

 

 

Paylaş