12 YENİ MARKAMIZLA 2021’E HIZLI BİR GİRİŞ, GÜÇLÜ BİR BAŞLANGIÇ YAPTIK!

12 YENİ MARKAMIZLA 2021’E HIZLI BİR GİRİŞ, GÜÇLÜ BİR BAŞLANGIÇ YAPTIK!
26 Nisan 2021

 

2020 yılında kazandığımız konkurlar ve mevcut markalarımız için sürdürdüğümüz iletişim ile adımızdan sıkça söz ettirirken, 2021’e de oldukça hızlı bir giriş yaparak 12 değerli markayla daha el sıkıştık.

2020’de yeni bir yapılanmaya giderek ekibimizi güçlendirip çalışmalarımızın meyvelerini yılın ilk günlerinden itibaren toplamaya başladık.

👉 AND Gayrimenkul, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Danfoss Drives Türkiye, Neffes, Fujibas ve Instax'ın sosyal medya yönetimlerini üstlendik.

👉 Borusan Otomotiv'in distribütörü olduğu Jaguar ve Land Rover markalarıyla blog içeriklerini hazırlamak üzere el sıkıştık.

👉 Türkiye’nin bir numaralı perakende mağazası Migros ile masaüstü iç iletişim videolarını üretmek üzere anlaşma sağladık.

👉 Mart ayı itibarıyla Arvento Araç Takip Sistemleri ve Assan Foods gibi değerli markaların da çözüm ortağı oldu.

7 yıldır her yeni markada ilk markamız ile anlaşmış gibi heyecanlansak da eski markalarımız hep gözbebeğimiz:

Ahtapot Sosyal Medya olarak; 6.5 yıldır Gökçe Brülör ve Jaga Maktes, 6 yıldır Lincoln Electric Askaynak, 5 yıldır Darüşşafaka Cemiyeti, 3.5 yıldır Dalgakıran Kompresör ve Form Şirketler Grubu, 3 yıldır DB Schenker Arkas ve Taşkesti Su, 2 yıla yakın süredir de WWF Türkiye, Danfoss, Mitsubishi Heavy Industries gibi değerli markalarla iş birliklerimizi ilk günkü heyecanımız ile sürdürüyoruz.

Paylaş