Blog

SOSYAL MEDYADA SEVGİLİLER GÜNÜ HEYECANI!

SOSYAL MEDYADA SEVGİLİLER GÜNÜ HEYECANI!

12.Şub.2018 23:58:18

Dünya genelinde her yıl heyecanla beklenen 14 Şubat Sevgililer Günü, markalar için de hedef kitlelerinin kalbine ulaşabilecekleri yeni fırsatlar doğuran bir gün olarak ön plana çıkıyor. Bazı markalar bu güne özel çeşitli yarışmalar ve kampanyalar kurgularken, bazıları da yaratıcı ve etkileşimli içeriklerle takipçilerinin gönlünü almayı ihmal etmiyor. Peki sizin markanızın Sevgililer Günü stratejisi hazır mı?

SOSYAL MEDYADA KAMPANYA YAPMADAN ÖNCE BİLİNMESİ GEREKENLER!

SOSYAL MEDYADA KAMPANYA YAPMADAN ÖNCE BİLİNMESİ GEREKENLER!

02.Şub.2018 07:17:44

Markaların sosyal medya iletişimlerinde olmazsa olmazı kampanya iletişimi. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günler ise kampanya yapmanın en güzel zamanı. Önümüzde 14 Şubat Sevgililer Günü var. Peki markanızın Sevgililer Günü kampanyası hazır mı? Eğer hala hazır değilse ve markama yüksek etkileşim getirecek bir kampanya nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız, gelin kampanya yapmanın inceliklerine hep beraber bakalım.

INSTAGRAM STORY’LERİ ARTIK DAHA EĞLENCELİ

INSTAGRAM STORY’LERİ ARTIK DAHA EĞLENCELİ

25.Oca.2018 06:46:24

Yalnızca 24 saatlik paylaşımlar yapılan ve kimlerin baktığını öğrenme fırsatı sunan Story, Instagram kullanıcılarının kısa sürede ilgi odağı oldu. Elbette Instagram da bu ilgiyi karşılıksız bırakmadı ve birçok yenilikle kullanıcılarının yüzünü güldürdü. Instagram ilk olarak “Yalnızca son 24 saatte çekilmiş fotoğraflardan mı paylaşım yapacağız? Neden Story TBT’si yapamıyoruz?” diyenlere cevap verdi ve ulaşılabilir fotoğrafları daha kapsamlı hale getirdi. Hatta bununla da kalmadı “galeri” başlığının altına diğer klasörleri de ekleyerek kolaylık sağladı.

SOSYAL MEDYADA ETKİLEŞİMİ ARTIRACAK İÇERİKLER

SOSYAL MEDYADA ETKİLEŞİMİ ARTIRACAK İÇERİKLER

17.Oca.2018 05:08:42

Cem Yılmaz’ın stand up gösterisinde yaptığı espri gibi sosyal medya içeriklerinizi hazırlarken “everything little little into the middle” mantığıyla hareket etmek, hem takipçi kitlenizin sıkılmasını engeller hem de siz marka ve ürünlerinizi anlatmak için farklı yollar deneyebilirsiniz.

MARKANIZ İÇİN EN UYGUN FACEBOOK REKLAM MODELİNİ KEŞFEDİN!

MARKANIZ İÇİN EN UYGUN FACEBOOK REKLAM MODELİNİ KEŞFEDİN!

09.Oca.2018 07:21:08

Markanızın prestijini ve bilinirliğini artırmak için sosyal medyada var olmak en büyük zorunluluklar arasında. Sosyal medyada daha çok kişiye ulaşabilmenin ve sosyal medyayı etkin kullanabilmenin yolu ise reklam vermekten geçiyor. Dünyanın en büyük sosyal ağlarından Facebook, markalar ve işletmeler için çeşitli reklam modelleri sunuyor. Markanızın içeriğine, duruşuna, amacına ve bütçesine göre değerlendirme yaparak seçeceğiniz reklam modeliyle markanızı istediğiniz hedefe ulaştırabilirsiniz.

INSTAGRAM’DA HASHTAG TAKİP DÖNEMİ

INSTAGRAM’DA HASHTAG TAKİP DÖNEMİ

15.Ara.2017 06:08:57

En popüler sosyal medya mecralarından biri olan Instagram 12 Aralık günü kendi bünyesinde hashtag takip özelliğini duyurdu. Takipçiler ve markalar bundan sonra kendilerini ilgilendiren konu başlıkları ile ilgili anahtar kelimeleri yani hashtagleri takibe alabilecek. Takibe alınan hashtaglerle ilgili içerikler tıpkı diğer takip edilen hesaplar gibi haber akışımıza düşecek. Instagram’dan yapılan bir açıklamaya göre marka profillerine yapılan ziyaretlerin üçte ikisinin, o profili takip etmeyen insanlar tarafından yapıldığını söylüyor.

MARKANIZIN YILBAŞI KAMPANYASI HAZIR MI?

MARKANIZIN YILBAŞI KAMPANYASI HAZIR MI?

05.Ara.2017 07:51:22

2018’i karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde, hepimiz 10’dan geriye sayıp kutlamalar yapacağımız o keyifli anı heyecanla bekliyoruz! Soğuk kış gününde herkesin içini ısıtan yılbaşı heyecanı, kampanya iletişimleriyle birlikte markalar için bambaşka bir boyutta. Peki siz bu coşkuya ortak olmak için markanıza özel bir yılbaşı kampanyası hazırladınız mı? Eğer hazırlamadıysanız endişelenmeyin, size bu süreçte yardımcı olacak birkaç küçük önerimiz var. ;)

SOSYAL MEDYADA REKLAM OLMAZSA OLMAZ!

SOSYAL MEDYADA REKLAM OLMAZSA OLMAZ!

17.Kas.2017 01:11:01

Sosyal medya mecralarında yer alarak markanızın geleceği için ilk adımı attınız. Tebrikler! Peki, sadece sosyal medyada var olmak, yeni müşteriler kazanmak ve markanızın bilinirliğini arttırmak için yeterli mi? Yoksa sosyal medya reklamları olmazsa olmazlardan mı? Biz, markanız için en uygun hedef kitlenin belirlenip, reklam verilmesinin çok önemli olduğunu söyleyenlerdeniz.

CHECK-UP MI? HEM DE SOSYAL MEDYADA?

CHECK-UP MI? HEM DE SOSYAL MEDYADA?

15.Kas.2017 00:39:21

Türkiye’deki sosyal medya kullanıcı sayısı ortalama 48 milyon; Facebook 42 milyon, Instagram 22 milyon, Twitter ise 20 milyon… Diğer mecraların kullanıcı sayısı da yaklaşık 5 milyon denebilir. Hiç de azımsanamayacak rakamlar olduğunu düşünüyoruz. Ekrana yazacağınız her kelimenin, bu kadar kişi tarafından görülmesi ihtimali size muazzam bir iletişim fırsatı sunuyor.

SOSYAL MEDYA'DA 2018 TRENDLERİ

SOSYAL MEDYA'DA 2018 TRENDLERİ

07.Kas.2017 04:04:22

Günümüzde sosyal medyadaki gelişmelerin hızına yetişmek başlı başına bir görev haline geldi. Milenyum kuşağının mobil ve teknolojiyle iç içe olması dijital pazarlamacıların işini daha da zorlaştırmakla beraber yeni içerik ve sosyal medya pazarlama fikirlerine de fırsat yaratıyor.

NEDİR BU SOSYAL MEDYA CHECK-UP?

NEDİR BU SOSYAL MEDYA CHECK-UP?

26.Eki.2017 07:54:53

Sosyal medyada hedef kitleye direkt olarak ulaşabiliyor ve neredeyse tüm düşünceleri ve hisleri yansıtabiliyoruz. Bu potansiyeli böyle bir mecrada yakalamışken; atılacak her adım, söylenecek her kelime de büyük önem taşıyor. Peki markalar bu durumun farkında mı? Ürünlerini, ürünlerinin özelliklerini ve niteliklerini, markanın kimliğini, markanın amacını doğru şekilde, doğru kişilere aktarabiliyorlar mı? İşte biz bu sorulara cevap ararken ‘’Sosyal Medya Check-Up’’ projesi ortaya çıktı.

SOSYAL MEDYADA CANLI YAYIN NASIL YAPILMALI? 3-2-1 KAYIT!

SOSYAL MEDYADA CANLI YAYIN NASIL YAPILMALI? 3-2-1 KAYIT!

19.Eki.2017 08:05:43

Sosyal medyada artık olmazsa olmazlardan biri de canlı yayın yapmak! Özellikle Facebook, Instagram ve Youtube’da canlı yayın yapan kişilerin sayısı git gide artıyor. Hatta gif, video ve canlı yayın gibi hareketli içerikler, fotoğraflı içeriklerden daha fazla etkileşim alıyor. Peki bir marka, sosyal medyada nasıl canlı yayın yapmalı ve nelere dikkat etmeli? Gelin hep beraber bakalım.

SÖZ KONUSU SOSYAL MEDYAYSA, BİR ELİNİZ F5’TE OLSUN!

SÖZ KONUSU SOSYAL MEDYAYSA, BİR ELİNİZ F5’TE OLSUN!

22.Eyl.2017 07:54:29

Markalar dijital yolculuklarında, her gün yeni bir maceraya atılıyor. Yeni iletişim teknikleri, hedef kitlenin gönlüne giden çetrefilli yollar, değişen mecra dinamikleri… Tüm bu değişkenlerin yanında, markalar için değişmeyen tek bir gerçek var, dijital dünyada yeni trendlere uyum sağlayan her zaman kazanır!

RAKAMLARLA 2017’NİN SOSYAL MEDYA RAPORUNU AÇIKLIYORUZ!

RAKAMLARLA 2017’NİN SOSYAL MEDYA RAPORUNU AÇIKLIYORUZ!

22.Eyl.2017 07:54:18

Dijital platformların ve sosyal medyanın hayatımızdaki önemi her geçen gün artıyor. Yapılan son araştırmalar, hangi dijital platformları daha fazla kullandığımızı, hangi dijital platforma daha fazla zaman ayırdığımızı şaşırtıcı rakamlarla ortaya koyuyor…

SOSYAL MEDYADA LOVE MARK OLMANIN ALTIN KURALI: SAMİMİYET!

SOSYAL MEDYADA LOVE MARK OLMANIN ALTIN KURALI: SAMİMİYET!

22.Eyl.2017 07:54:00

Markaların sosyal medya aracılığıyla hedeflerine ulaşabilmeleri için doğru bir tone of voice’a sahip olmaları ve proaktif bir iletişim sağlamaları büyük önem taşıyor. Ama bu iletişim ne kadar başarılı olursa olsun, markaların hedef kitlesinin gözünde ‘’Love Mark’’ olmasına yetmeyebiliyor. İşte tam da bu noktada devreye ‘’samimiyet’’ kuralı giriyor.

MARKALAR İÇİN DİJİTAL YARATICILIK

MARKALAR İÇİN DİJİTAL YARATICILIK

14.Ağu.2017 05:39:27

Yaratıcılık; artık neredeyse tüm sektörlerde duyduğumuz bir kelime oldu. Rekabetin her geçen gün arttığı, farklılaşmanın daha da önem kazandığı bir zaman dilimindeyiz. Bu, sokaktaki seyyar satıcıdan global markalara varıncaya kadar, herkesi ilgilendiren ve herkes için gerekli bir strateji halini çoktan aldı.

Sosyal Medyada Var Olmanın Dayanılmaz Hafifliği

Sosyal Medyada Var Olmanın Dayanılmaz Hafifliği

14.Haz.2017 06:47:12

Biri ‘’Kendinizi tanıtır mısınız?’’ dediğinde önce bir durup düşünürüz. Sonra bir başlangıç noktası seçip anlatmaya başlarız. Düşünebilen ortalama bir insan için çok zor değildir birbiri ardına birkaç cümle kurmak. O kadar çok yardımcımız var ki; sevdiğimiz yemekler, hafta sonu ne yaptığımız, nerelerde eğitim aldığımız, nerede çalıştığımız, ailemiz, en olmadı burçlarımız var. Peki bu durum karşı cinsle bir ilişki kurmak için ise? Şimdi işler biraz daha zor işte. Çünkü başka şeylerden bahsetmek, bir şeyler yapmak, bir fikir bulmak gerek. Bir nevi kendimizi pazarlamamız gerek, ‘’en iyi benim, benden daha iyisi yok senin için’’ demek gerek. Kişiselde bile bu kadar zorlandığımız bir konuda; peki ben bir markaysam, bir ürün veya bir kurumsam? Sevdiklerime kendimi nasıl beğendiririm?

INSTAGRAM’IN BÜYÜME HIZINA YETİŞİLMİYOR!

INSTAGRAM’IN BÜYÜME HIZINA YETİŞİLMİYOR!

17.May.2017 08:26:05

Instagram, 2012 yılında Facebook tarafından satın alındığında sadece 30 milyon takipçisi bulunuyordu. Genç bir kullanıcı kitlesini bünyesinde barındıran Instagram, gençlere hitap edecek ve onların dikkatini çekecek birçok yeniliği 2017 yılında bünyesine ekledi ve son beş ayda uyguladığı yeniliklerle %14’lük bir büyüme hızı ile aktif kullanıcı sayısını 700 milyona çıkardı.

DİKKAT, DİJİTAL KRİZ HER AN MARKANIZIN KAPISINI ÇALABİLİR!

DİKKAT, DİJİTAL KRİZ HER AN MARKANIZIN KAPISINI ÇALABİLİR!

14.Haz.2017 06:50:22

Sosyal medya kullanımının giderek artıyor olması, markaların dijital kriz yaşama ihtimalini de tetiklemektedir. Bir takipçinin yapacağı olumsuz bir yorum, şikayet veya görüş bildirimi sonrası markalar, kullanıcıların hedefi haline gelerek, alakalı alakasız bir çok olumsuz yorumla baş etmek durumunda kalabilir. İyi yönetilmeyen bir kriz ise marka için hem itibar, hem de ekonomik kayıpların yaşanması ile sonuçlanabilir. İşte tüm bu olumsuzlukların önlenmesi için tüm markaların önceden tasarlanmış güçlü bir dijital kriz planına ihtiyacı vardır. Peki dijital kriz yönetimi nedir ve ideal bir kriz yönetimi nasıl yapılmalıdır?

SOSYAL MEDYANIN GELECEĞE YATIRIMI: Y VE Z KUŞAĞI

SOSYAL MEDYANIN GELECEĞE YATIRIMI: Y VE Z KUŞAĞI

03.Nis.2017 08:49:51

Yeni nesil müşterilerine, teknoloji kullanıcılarına ve yöneticilerine ulaşmak isteyen markalar, kendilerine has özellikleriyle ön plana çıkan genç kuşaklar için çeşitli iletişim stratejileri geliştirmeye başladı. Çünkü gelişen teknolojinin de etkisiyle Y ve Z kuşağı, sahip oldukları birçok farklı özellikle aşina olduğumuz X kuşağından ayrışıyor. Dolayısıyla markaların bu kuşakları yakalaması ve onlarla sağlıklı iletişim kurması için tercih ettiği yollar da birbirinden farklılık gösteriyor. Peki Y ve Z kuşağı nedir ve onları X kuşağından ayıran özellikler nelerdir? Bu kuşaklar sosyal medyayı nasıl kullanıyor? Ve onları etkilemek için neler yapılmalı? Hazırsanız, başlıyoruz…

AND THE OSCAR GOES TO “YOUTUBE”

AND THE OSCAR GOES TO “YOUTUBE”

28.Mar.2017 01:11:20

Uzun zamandır hayatımızda olmasına rağmen, son yıllarda yakaladığı ivme ile yükselişe geçerek; Google’dan sonra en büyük arama motoru hâline gelen YouTube, markaların büyük başarılar kazanmasına yol açıyor.

2017’NİN YENİ DİJİTAL TRENDİ “CANLI YAYINA” HAYATINIZDA YER AÇIN

2017’NİN YENİ DİJİTAL TRENDİ “CANLI YAYINA” HAYATINIZDA YER AÇIN

27.Mar.2017 02:58:18

2017 yılının dijital dünyasında, önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Markaların en gözde dijital trendlerinden olan “canlı yayın”dan bahsetmeden önce, dünyada yaklaşık 2,8 milyar kişinin ayda en az bir defa sosyal medyayı aktif olarak kullandığını söyleyelim. Bu da markaların dijital trendleri takip ederek güncel kalmalarını neredeyse zorunlu hale getiriyor.

MARKALARIN DA DUYGULARI VAR!

MARKALARIN DA DUYGULARI VAR!

14.Haz.2017 06:51:33

Hemen ‘Markaların nasıl duyguları olabilir?’ demeyin. Elbette ki onların da duyguları var ve onlar da beğenilmeyi en az sizin kadar hak ediyor. Hatta günümüzün markalarına sadece beğenilmek yetmiyor. Onlar da sizinle beraber; gülmek, şaşırmak hatta ağlamak istiyor. Nereden mi biliyoruz? Çünkü biz markaların sosyal medya elçileriyiz.

TÜRKİYE’NİN İLK YEREL KLAVYESİ EMOJUM’U SİZLER İÇİN DENEDİK

TÜRKİYE’NİN İLK YEREL KLAVYESİ EMOJUM’U SİZLER İÇİN DENEDİK

03.Mar.2017 04:44:47

Türkiye’nin ilk yerel klavyesi olan Emojum, geçtiğimiz yılın sonunda lanse edilmişti. Biz de bir süredir merak ediyorduk, en sonunda dayanamadık ve bu eğlenceli emojileri telefonumuza indirerek ne olduğunu bir test edelim dedik. Deneyimlerimizi sizlerle paylaşacağız tabii ki ama önce emoji kavramının ne olduğundan, hayatımızdaki yeri ve öneminden bahsedelim isterseniz.

DÖNÜŞÜMÜN GÜCÜ INBOUND MARKETING

DÖNÜŞÜMÜN GÜCÜ INBOUND MARKETING

20.Şub.2017 06:35:17

Bir yabancıdan, ‘marka fanatiği’ yaratmak mümkün olabilir mi? Zayıf bir olasılık gibi görünen bu sorunu cevabı evet olabilir ancak bunun şartı; ‘Inbound Marketing’ araçlarını, doğru ve akılcı bir şekilde kullanmaktan geçiyor.

INFLUENCER MARKETING SOSYAL MEDYADA DAHA DA ÜNLENECEK!

INFLUENCER MARKETING SOSYAL MEDYADA DAHA DA ÜNLENECEK!

03.Şub.2017 06:41:06

Pazarlamanın en büyük güçlerinden biri olan ‘ünlü’ - ‘celebrity’  kullanımı, başarısını kanıtlamış bir strateji… Bu strateji, konvansiyonel reklamın itici güçlerinden olduğu gibi dijital platformlarda da etkisini gösteriyor. Markalar bir süredir blogger, vlogger, Youtuber, Twitter fenomeni ve Instagrammer gibi birçok kişi tarafından takip edilen kişilerle ortak çalışmalar yürütüyor. Çünkü dijital platformları kullanan bu ‘kanaat önderleri, kitleleri yönlendirebiliyor.

DİNLEYİN, GÜÇLÜ BİR MODERASYONUN SIRLARINI AÇIKLIYORUZ.

DİNLEYİN, GÜÇLÜ BİR MODERASYONUN SIRLARINI AÇIKLIYORUZ.

10.Ağu.2017 01:28:39

Her ne sebepten ötürü olursa olsun takipçiler markayla iletişime geçtikten sonra kendilerine hızlı dönüş yapılmasını isterler çünkü sosyal medyada markayı bir kişi olarak görürler. İşte tam noktada hangi mecra olursa olsun yönetilen sayfanın moderasyonu ön plana çıkar. Dolayısıyla, memnuniyetini belirten bir kişiye pozitif dönüş yapmak ya da bir kişinin sorununu anlayıp çözümünü sağlamak iyi bir sosyal medya yönetiminde markaların en çok dikkat etmeleri gereken konulardan biridir.

CONTENT IS KING - İÇERİK KRALDIR!

CONTENT IS KING - İÇERİK KRALDIR!

17.Oca.2017 04:49:54

Sosyal medya yönetimi denilince; başarı stratejilerinin olmazsa olmazı olarak “Content is King - İçerik Kraldır!” ifadesi gelir. İçerik yani literatürdeki tanımıyla “content” şeklinde bir tanımlama yapıldığında; mesaj, görsel, video, gif… vb. tüm paylaşımlar anlaşılmalıdır.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI (STK) SOSYAL MEDYADA NEDEN YER ALMALI?

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI (STK) SOSYAL MEDYADA NEDEN YER ALMALI?

17.Oca.2017 07:27:08

Sosyal medyanın insan hayatına entegre olmasıyla internet, kişisel sınırların çok ötesinde kamusal bir platform haline geldi. Bu öyle bir platform ki zaman ve mekân farkı gözetmeksizin dünyanın bir ucunda yer alan insanları bir araya getirdi, ülkeler arası sınırları yok etti. Bu da aynı ilgi alanlarına sahip olan kişiler arasında muazzam bir iletişim ağı yaratmaya vesile oldu. Peki, bu kadar büyük bir iletişim ağı, sadece markaların mı dikkatini çekti? Tabii ki hayır, sadece markalar için değil sivil toplum kuruluşları (STK) için de biçilmiş kaftan olan sosyal ağlar, STK’lar için tahmin edilenden çok daha büyük yararlar sağlıyor.

MERHABA FİJİTAL HAYAT!

MERHABA FİJİTAL HAYAT!

12.Oca.2017 04:19:57

Bugünlerde marketing çevrelerinde sıkça duymaya başladığımız bir terim fijital… Konvansiyonel reklam dünyasının, hızla dijital teknolojiler ile buluşması sonucu; dijital marketing’de yaşanan gelişmeler, kaçınılmaz olarak kendisine yepyeni bir alan yarattı. Ve artık fijital çağ başladı.

Facebook Messenger Üzerinden BKM Express ile Bağış Yapma Süreci Nasıl İşliyor?

Facebook Messenger Üzerinden BKM Express ile Bağış Yapma Süreci Nasıl İşliyor?

09.Oca.2017 01:50:51

Geçtiğimiz günlerde BKM Express, Sivil Toplum Kuruluşlarına Facebook Messenger üzerinden bağış yaptırabileceğini duyurmuştu. Biz de uzun süredir Darüşşafaka Cemiyeti, AÇEV, TEV, ALS-MNH Derneği gibi STK’larla çalıştığımız için konu bir hayli dikkatimizi çekti ve hiç vakit kaybetmeden bağış sürecinin ne kadar akıcı olduğunu sizler için test ettik.

Perakende Sektörü için Mobilin Önemi

Perakende Sektörü için Mobilin Önemi

02.Oca.2017 03:32:17

Tüketiciler, bir ürünü mağazadan ya da online olarak satın almadan önce beğendikleri ürün hakkında fikir toplamak ve fiyat araştırması yapmak için mobil cihazlarını sıkça kullanıyor. Kısacası, tüketiciler akıllı telefonlarını alışveriş yapmak için kullanıyor ve bu durum perakende sektörünü hızlı bir şekilde değiştiriyor.

BUSINESS TO BUSINESS İLETİŞİMİN 7 ALTIN KURALI

BUSINESS TO BUSINESS İLETİŞİMİN 7 ALTIN KURALI

23.Ara.2016 04:30:59

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki B2B iletişimin kuralları B2C (Business To Consumer) iletişiminden farklı olarak işler. Bunun ana sebebi hedef kitle beklentilerinin farklı olmasıdır. Yani klasik bir B2C müşterisiyle karşı karşıya olmadığımızdan dolayı dinamiklere uygun bir strateji geliştirmek gerekir. Peki bu strateji en iyi nasıl kurgulanır? Hazırsanız anlatmaya başlıyoruz...

Sosyal Medya’da Doğru Hashtag Kullanımı

Sosyal Medya’da Doğru Hashtag Kullanımı

21.Ara.2016 04:48:47

Etiketlerin hayatlarımızda ne kadar çok yeri olduğu hakkında birçoğumuz hem fikiriz. Bu yazımızda ele alacağımız; etiket kullanmak ve etiket ile arama yapmak, Google arama motorları sonuçlarını nasıl etkileyeceği konusu mutlaka ilginizi çekecektir.

2017’de Mobil Stratejinizi Geliştirin

2017’de Mobil Stratejinizi Geliştirin

16.Ara.2016 07:16:15

2016 yılında dijitalde ve mobil kullanımında birçok yenilik yaşadık. Tüm bu yaşanan yeniliklerle “bu yıl mobil çok daha önemli” söylemlerini hem haberlerde, hem de katıldığımız eğitimlerde daha sık duyar olduk. Peki markalar 2017 mobil pazarlama stratejilerini geliştirirken nelere dikkat etmeli? İşte cevabı...

Sosyal Medya’nın Yeni Trendi: Video Marketing

Sosyal Medya’nın Yeni Trendi: Video Marketing

08.Ara.2016 00:23:43

Dijital mecralardan çok fazla video içeriğine maruz kalan kullanıcıların dikkatini çekmek artık çok daha zor. Dolayısıyla yaratıcı ve etkili video üretmenin önemi çok daha ön planda. İşte video pazarlama stratejisi hakkında bilmeniz gereken birkaç önemli ipucu...